Sdružení Roztoč zve malé i velké na každoroční kuličkový turnaj v Tichém údolí, který organizují TK Draci.

Kdy: v sobotu 14. dubna 2018
Rozpis:
od 13.00 zápis a cvičné cvrnkání
od 13.30 probíhá turnaj

Turnaj probíhá v několika věkových kategoriích, vítány jsou všechny cvrnkání schopné děti a dospělí.
Pokud nechcete soutěžit, nemusíte, vždy je jeden cvičný či nesoutěžní důlek navíc…

Více o sdružení Roztoč
Jsme malá neziskovka sídlící v Roztokách u Prahy. Pracujeme s dětmi i dospělými. Naším cílem je propojovat: profesionální umělce s amatéry, generace mezi sebou, nově příchozí se starousedlíky, umění s každodenním životem. Pomáháme lidem vytvořit si v Roztokách své kořeny a stát se součástí místní komunity. Chceme, aby Roztoky žily kulturním a společenským životem a nebyly jen „noclehárnou Prahy“. A pracujeme na tom už 20 let.

Co děláme?
Pravidelné kroužky a kurzy pro děti i dospělé
Základem naší činnosti jsou pravidelné kroužky a kurzy. Většina z nich má umělecké zaměření, ale nabízíme např. i kurzy jógy pro dospělé.
Do většiny z kroužků se je možné zapsat i v průběhu roku. Stačí si vybrat a kontaktovat lektora.
Od roku 2012 pořádáme letní tábory, které na kroužky navazují. Prázdniny na statku/Tvořivé prázdniny vznikají spoluprací lektorů dramatických, výtvarných, animačních a tanečních kroužků, příměstský tábor Prázdniny s Hudbou vychází ze spolupráce lektorů hudebních kroužků…

Lidové slavnosti a kulturní akce
Určitě znáte Masopust – největší z našich akcí. Děláme i mnohé jiné: Zahradní slavnost, Živé jesličky, Svátel světel, Vánoční trhy, Festival Tichého Jelena…
Příprava akcí je z velké míry komunitní a dobrovolnická. A komunitní je vlastně i jejich program – podílejí se na něm děti z kroužků, naše umělecké soubory a spříznění hudebníci a další umělci.

Umělecké soubory
Rádi vychováváme umělce, kteří zůstanou chvíli pod našimi křídly a pak se rozletí do světa, ale i stabilní soubory, které u nás dlouhodobě působí.
Při sdružení Roztoč působí loutkové divadlo Tichý Jelen, pěvecký sbor Local Vocal, žonglérská skupina MixTrix a bubenická kapela Blabuburo. Současně nám dorůstají šikovní muzikanti v kroužcích a kurzech, včetně společné dětské kapely.

Více o sdružení Roztoč najdete zde: http://www.roztoc.cz/